ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14949196
nr 1494 9196
Senempire, 60x68 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 18:33:03
28/9 15:21:09
Senempiren